FORD Trucks

FORD Trucks

Naše firma je autorizovaným servisním partnerem pro nákladní automobily značky FORD Trucks. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Prodáváme originální náhradní díly pro vozidla této značky.

Nákladní vozy značky FORD Trucks jsou vozidla s vysokou užitkovostí. Celá modelová řada klade důraz na vysoký stupeò kvality při zajištění velké odolnosti, efektivity a příznivých provozních nákladech.

Pro pokrytí potřeb zákazníků nabízí značka FORD Trucks dvě základní modelové řady - Ford F-MAX a Ford Cargo.

Řada vozů F-MAX se vyznačuje vozy konstruovanými s využitím nejmodernějších technologií, komfortu a inovativních řešení, které mají za cíl snížení provozních nákladů majitele.

Vozidla typu Ford Cargo jsou určená pro širokou škálu použití, a to jak v silniční dopravě, ale i ve stavebnictví a v rozvážkovém režimu. Jsou to vozidla pro produktivní a ekonomický provoz i při každodenním plnění náročných úkolů.

Pro tato vozidla máme pravidelně školený personál, moderní diagnostické a dílenské vybavení. Naše firma je v přímém kontaktu s výrobcem pro systém urychleného řešení případných záručních problémů. 

Naším cílem je zajištění minimálních prostojů vozidel a bezproblémové a bezpečné využití vozidel FORD Trucks našimi zákazníky.

Servis FORD Trucks

Servis FORD Trucks

TURBOSOL SERVIS, spol. s r. o.

Kšírova 682/246
CZ-619 00 Brno

Tel.: +420 543 420 003

Mobil.: +420 721 702 177

e-mail: servis@turbosol.cz